Par mums

Amateks

Uzņēmums AMATEKS ir dibināts 2002.gadā un tā attīstības sākumā pamatdarbības virziens bija dažādu metālizstrādājumu štancēšana uzņēmuma Schneider-Electric uzņēmumam Lexel fabrika, taču šobrīd uzņēmums saviem klientiem piedāvā plašu metālapstrādes pakalpojumu klāstu, ietverot virpošanu, frēzēšanu, kombinēto lāzergriešanu, štancēšanu, locīšanu, metināšānu un citus.

AMATEKS sadarbojas ar starptautiskiem un vietēja mēroga uzņēmumiem kā apakšuzņēmējs, piedāvājot dažādu veidu un sarežģītības pakāpes metālapastrādes pakalpojumus, izmantojot efektīvas, precīzas iekārtas un apstrādes centrus. Galvenie uzņēmuma eksporta tirgi ietver Skandināvijas valstis un Centrāleiropu.

Aivars Gudakovskis, uzņēmuma dibinātājs un valdes priekšsēdētājs, ar vairāk kā 30 gadu pieredzi metālapstrādes nozarē, aicina jaunus sadarbības partnerus, kuru biznesa vajadzības ietver augstas kvalitatātes metālapstrādes pakalpojumus.

AMATEKS ir Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras, Mašīnbūves un Metālapstrādes Rūpniecības asociācijas un Biznesa efektivitātes asociācijas biedrs.

Certificate Certificate Certificate

Misija

Misija

Palīdzēt uzņēmumiem samazināt to izmaksas metāla detaļu un komplektējošo mezglu ražošanā, kā arī veicināt darbinieku profesionālo un personīgo mērķu sasniegšanu.

Vīzija

Vīzija

Būt atpazīstamam kā uzticamākajam metāla detaļu un komplektējošo mezglu ražotājam Latvijā.

Vērtības

Vērtības

Mūsu biznesa filozofija ir cieši saistīta ar piecām uzņēmuma galvenajām vērtībām:

 • Kvalitāte

  - mēs nodrošinām savu pakalpojumu kvalitāti atbilstoši klientu un nozares prasībām un normām.

 • Sadarbība

  - uzņēmuma attīstība balstās uz komandas darbu un veiksmīgu biznesa attiecību uzturēšanu ar klientiem.

 • Innovācijas

  - mēs virzām uzņēmuma darbību, zināšanas un informāciju jaunu produktu un procesu attīstīšanā.

 • Darbinieki

  - mūsu darbinieki ir profesionāļi savā jomā ar vairāku gadu pieredzi, kas augsti vērtē atbildīgu, efektīvu un kvalitatīvu uzņēmuma un individuālo mērķu sasniegšanu.

 • Vide

  - savā darbībā esam atbildīgi par vides tirību un ekoloģisku uzņēmējdarbību.